Nogometašice Međimurja osvojile važan bod u bobi za ostanak
25.03.2024. 07:11h

Nogometašice ŽNK Međimurje, jučer su na SRC-u Mladost u Čakovcu, u 11. kolu Supersport Hrvatske noometne lige za žene, osvojile važan bod u borbi za ostanak, odigravši 2:2 s Agramom.

U prvom poluvremenu mreže su mirovali, da bi igračice Međimurja došle do vodstva golom Paule Škrlec u 59. minuti sureta. Nakon toga gošće potpuno preokreću rezultat golovima Luane Vanjak u 68. i Lare Lucić u 75 minuti susreta. Gol za izjednačenje i konačan rezultat 2:2 postigla je Karla Vujević u 82. minuti susreta,

U 12. kolu koje se igra 30. ožujka, naše nogometašice gostuju u Zadru kod Donata.

e preko Paule Škrlec u 59. minuti, da bi u 68. gošće poravnale (1:1) preko Luane Vanjak. Nogometašice Agrama stižu i u vodstvo u 75. minuti preko Lare Lucić, da bi konačan rezultat (2:2) postavila Karla Vujević u 82. minuti.